Extra voordelig naar het strand van Egmond aan Zee? Ontdek snel de Last Minute Aanbieding van Hotel de Vassy. Vanuit uw kamer loopt u in een paar minuten op het strand en ook het gezellige dorpscentrum is vlakbij. De aantrekkelijk geprijsde aanbieding bevat een overnachting in een comfortabele budgetkamer, met eigen badkamer, in ons hotel. Het ontbijt, onder andere met heerlijke versgebakken broodjes, is inbegrepen.
Heeft u toch liever een ander kamertype? Optioneel kunt u een kamerupgrade bijboeken.
Bekijk de beschikbaarheid van dit arrangement via onderstaande link
Dit arrangement reserverenFaciliteiten in de kamer
De kamer beschikt over de volgende faciliteiten: 2 bedden, badkamer met douche, wastafel, föhn, toilet, zithoek, koelkastje, kluisje, bureau, telefoon, televisie (LED), wifi (gratis).
Over Hotel de Vassy
Hotel de Vassy is gelegen aan de voet van de vuurtoren J.C.J. van Speijk. Het mooie strand van Egmond aan Zee ligt op slechts 50 meter afstand van het hotel. Ook het levendige centrum met de leukste winkeltjes en gezellige restaurantjes is vlakbij. Het hotel beschikt over een gezellige salon, vanuit een van de heerlijk zittende fauteuils kunt u lekker ontspannen een boek lezen, tv kijken of een spelletje doen. In het prettige ontbijtrestaurant begint u de dag uitstekend met een heerlijk ontbijt.